Консультація по просуванню товарів

на маркептлейсі prom ua

Консультація тренінг по продажам в каталозі пром юа

Навчання заповненню карток товару для контент менеджерів інтернет-магазинів

sp-templates-banner-pic1.png

Консультація по просуванню товарів на маркетплейсі prom ua

Особливості продажів в каталозі маркетплейсу

Навчання заповненню карток товару для контент менеджерів інтернет-магазинів

 Консультації по особливостям продажів

на маркетплейсі Prom.ua

Давайте подивимося ваші товари та виберемо стратегію наповнення та просування вашого магазину у каталозі. Більшість проблем із просуванням товарів пов'язано саме з етапом заповнення карток та не використанням усіх доступних можливостей маркетингу в каталозі прому. Я можу допомогти ваи розібратися саме з правильним позиціонуванням конкретно вашого товару, ефективному підбору ключових слів для каталогу для кращої видимості ваших товарів, поясню алгоритми видачі та ранжування. І для зручності, бо інформації багато, записала курс, в якому показані правила заповнення і пояснені алгоритми видачі в каталозі:

 

Консультація по просуванню на prom 

YUliya_Konchakivska_sekreti_prodazh_na_prom_yak_zbilshiti_prodazhi_na_prom_3.jpg

Експрес курс-консультація тривалістю 2 години з відеозаписом, та протягом 2 тижнів після неї ми співпрацюємо з вами для покращення результатів вашого магазину.

  • Аудит вашого сайту, пояснення що потрібно покращити - через трансляцію екрану.
  • Роботу прому і аналітику просейл розглядаємо на ваших товарах. 

₴ 3500

payments_set-footer_copy.webp

Діють розстрочки та оплати частинами

Доступні варіанти з'являються в момент оплати після вибору платіжної системи

Залишились питання?

Зв'яжіться зі мною одним із зручних способів - обговоримо Ваші потреби та підберемо оптимальне рішення

telegramviber

В результаті отриманих знань у вас будуть:

1289082.png

Замовлення

Ваші товари тепер виглядають більш привабливо на маркетплейсах завдяки оптимізації для пошукових систем. Це дає більшу видачу в каталозі та залучення нових клієнтів, які активно шукають товари, які ви пропонуєте.

 

Оптимізований для маркетплейсу контент, покращує враження про ваш бренд серед покупців. Зростає довіра до вашого магазину, що сприяє збільшенню кількості замовлень та повторних покупок.

8188067.png

Ефективна  реклама

Ви більш точно спрямовуєте свої рекламні кампанії на маркетплейсі  до вашої цільової аудиторії, що призводить до збільшення конверсії та кількості замовлень. Ви більше не тратите гроші на непотрібний трафік.

 

Збільшена ефективність маркетингових зусиль через правильно складений план.

Ви витрачаєте менше, але отримуєте більше якісних контактів із потенційними покупцями.

8188104.png

Розвиток бізнесу

Завдяки інструментам аналітики ви постійно вдосконалюєте свої стратегії маркетингу, виявляєте успішні та неуспішні аспекти вашої діяльності і швидко реагуєте на зміни в поведінці покупців. 

 

Підсумовуючи:  впровадження порад з нашого курсу допомагає максимізувати результативність вашого маркетингу на маркетплейсі, що призводить до зростання кількості замовлень і, відповідно, збільшення вашого доходу.

Відгуки

sp-template-quote-icon.png

"Взяв пакет з менторським супроводом. Задоволений. Дуже допомагають в роботі ваші додаткові відео по нашим проблемним товарам, з поясненням недоліків заповнення карток. Це дуже спрощує навчання і пришвидшує в рази оптимізацію магазину. Вже маю перші продажі там, де були у товара тільки покази!"

sp-template-quote-icon.png

" Я в захваті від подачі інформації і того, як ви постаралися з цим курсом. На разі, потихеньку проходжу, нотую, записую, вирішив неспішити, головне якість і розуміння думаю це правильний підхід."

sp-template-quote-icon.png

Наш магазин на промі працює вже більше 5 років. Корпоративний курс від Юлії допоміг нам покращити продажі, підвищити рівень обслуговування та залучити нових клієнтів. Також ми здобули на цьому курсі знання з правильного оформлення карток товару. Тепер ми точно знаємо, як привернути увагу покупців до товару, зробити його привабливим і підвищити ймовірність покупки. Ми вдячні за цей цінний досвід та професіоналізм у своїй справі цій чудовій людині. Рекомендуємо Юлію, як гарного фахівця усім компаніям, які прагнуть підвищити ефективність продажів та досягнути нових висот у своїй діяльності.

_DSA0762.JPG

ПРО МЕНЕ

Джерело моєї експертності по роботі маркетплейсу - створення, ведення і наповнення декількох магазинів на prom протягом 4 років. Саме по показникам роботи цих магазинів мене і попросили ділитися досвідом продаж на маркетплейсі. Також це активне спілкування з підприємцями і співробітниками пром, участь в організованих prom.ua навчальних заходах і конференціях для підприємців.

Фундаментом, є моє підприємництво в дизайні штор, під час якого я здобувала як маркетинговий досвід в створенні, наповненні і просуванні свого сайту, спілкуючись з спеціалістами агенства Netpeak, так і досвід розуміння клієнтів і сервісу для них.

Проводила семінари, майстер-класи і вебінари в офісі  prom

_DSA3981.JPG
_DSA3973.JPG
_DSA0807.jpg
_DSA4353.JPG

Моє  "робоче місце" на ФБ

Opera_Znimok_2022-12-16_002425_www.facebook.com.png
Opera_Znimok_2022-12-16_002913_www.facebook.com.png
Opera_Znimok_2022-12-16_003651_www.facebook.com.png

Також проводила онлайн-курс по запуску магазину на prom.ua  на запрошення Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва  UHBDP для  підприємців-виробників плодоовочевої продукції із Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей. 

Це було дуже відповідально, отримала цікавий досвід після такої серйозної співпраці - бо UHBDP фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA). MEDA співпрацює з Ізраїльським агентством міжнародного співробітництва (MASHAV) та міжнародними сервісними компаніями з метою надання технічної підтримки. 

Цей проект впроваджує нові бізнес-підходи та інноваційні технології, які  економлять витрати часу та фізичних зусиль для аграрних виробників та пришвидшують отримання прибутку.

Opera_Znimok_2022-12-13_234610_uhbdp.org.png
moya_svizha_stattya_evo.business.png

Періодично журналісти компанії EVO беруть у мене інтерв'ю з порадами для підприємців і публікують на сайті EVO Business. 

Я постійно оновлюю свої знання за допомогою спеціалізованих курсів профільних конференцій, виставок, бізнес літератури. 

Потім ми з підприємцями практично втілюємо нові знання в робочі процеси для отримання кращих результатів. 

Opera_Znimok_2022-12-14_025643_www.facebook.com.png

Отримай безкоштовну 15 хв консультацію 

Konchakivska_YUliya_ekspert_po_prodazham_na_prom_yua.jpg

Юлія Кончаківська

Персональний консультант з продажів товарів в інтернет магазинах та на Prom.ua


© 2024 Юлія Кончаківська - персональний консультант з продажів товарів в інтернет
Договір оферти

payments_set-footer_copy.webp